Jdi na obsah Jdi na menu
 


A Mixy jsou za námi

16. 5. 2008

Víkend 9.-11.5. byl ve znamení dalšího ročníku Mistrovství ČR v Mixech, které se konalo jako již tradičně v Brně. Ledoborci po loňské oťukávačce s jedním týmem, postavili tentokrát týmy dva, aby dvakrát tak více potrápili turnajové favority.

Obrazek

Ledoborci 1 hráli v pátek ráno od 8:30 a proto se všichni kolegiálně rozhodli odcestovat do Brna již ve čtvrtek a ve večerních hodinách prodiskutovat taktické varianty. To se zdařilo a po skromném občerstvení šli všichni brzy spát.

ObrazekPátek byl pro Ledoborce velice úspěšný. Ledoborci 5 si připsali vítězství a remízu a se třemi body se propracovali do elitní černé skupiny. Ledoborci 1 si spravili chuť po první porážce vítězstvím nad místními RPK a do sobotních bojů šli v červené skupině. Obě skupiny zaručovali dostatečný odpočinek po náročných utkáních, protože nejslabší modrá skupina začínala v sobotu na ledě již v 8:00.

O sobotě se již tak dobře mluvit nedá. Ledoborci si připsali celkem 4 porážky od zkušených a rozehraným soupeřů a propadli se do modré skupiny. To samozřejmě mělo i svoje nesporné výhody. Do nedělních bojů o medaile již nenastoupili a mohli si tak dostatečně užít večerní párty organizované tradičně v místním gymnáziu a zaručující skvělou hudbu i gulášek.Obrazek

Nedělní závěrečná kola dopadla nejlépe pro tým Líšeň a Ledoborci jim tímto blahopřejí k zisku titulu.

Náročný brněnský turaj opět ukázal, že Ledoborci jsou skvělí nejen na ledě, ale i mimo něj. A na závěr trochu numerologie. Ledoborci 5 skončili 25. Ledoborci 1 skončili 30. 25+30=55. 5+5=10. 1+0=1. Takže kdo že jsou jedničky?