Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ledoborci vs. Kolibris1 2:0

20. 4. 2008

Pokud chcete postoupit ze třetího místa v tabulce do vyšší soutěže, musíte se nepjprve dostat na místo druhé a pak zvládnout baráž s předposledním týmem, kterého chcete ve vyšší soutěži vystřídat.

Ledoborky tento cíl v sobotu 19.4.2008 ve večrních hodinách dotáhli do vítězného konce a v příští sezóně budou hrát 1.ligu.

O závěrečném víkendu dlouhodobé části, kdy dvakrát porazily nebezpečný Toxic a obsadily tak druhé místo jsme již psali v minulých článcích. O marodce a zdravotních problémech před baráží také. Jak ale probíhala barážová utkání? Tak to vám napíšeme teď.Obrazek

Kolibris1 nastoupil v nejsilnější sestavě a to včetně kouče. Ledoborky nastoupily v sestavě: Katy, Moňa a Kačka, čili v oslabené sestavě, tedy pouze ve třech. Katy antibiotika, Moňa lehký zánět horních cest dýchacích. Kačka fit.

První zápas: V prvním endu holky kradou dvojku, kterou si však soupeřky berou  ve druhém endu zpět. Naši jdou ve třetím do vedení 3:2 a ve čtvrtém kradou rozhodující trojku, při chybném závěrečném draw skipky Kolibris. Pátý end snižují soupeřky na 6:3. V šestém endu se nepodaří Ledoborkám odskočit na výraznější rozdíl a se štěstím přenechávají Kolibriskám "pouze" jedničku. Poslední end se pro naše hráčky nevyvíjí vůbec dobře. Nedaří se take outy a soupeřky záhy získávají výraznou převahu v kruzích. Hrozí čtyřkou a posledním kamenem ve hře je nutné zahrát precizní draw. To Kačka zvládne na jedničku s hvězdičkou a stav baráže je tedy 1:0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

celkem

Kolibris 1

2

1

1

4

Ledoborci

2

1

3

1

7

Druhý zápas: Prvních tři endy získávají týmy s výhodou vždy pro sebe jedničku, i když často je to s velkým štěstím, protože soupeřky vždy hrozí minimálně dvojkou. Nervy všech na tribuně začínají pomalu pracovat a Ledoborkám se daří ve čtvrtém endu uloupit jedničku a získávají náskok 3:1. V pátém endu Kolibris snižuje na 3:2. ObrazekLedoborky reagují v šestém endu rozhodující dvojkou. Odskakují tak na skóre 5:2 před posledním endem, i když výhodou mají soupeřky. Kačka volí do posledního endu odvážnou startegii, kdy nečistí, ale naopak plní kruhy svými kameny. Kolibriskám se první kameny nedaří a Ledoborky tak získávají v kruzích rozhodující převahu. Skipka soupeřek může ještě svým prvním kamenem zahrát double take out a uchovat naději až do konce, ale kámen trefuje guardy a zápas končí závěrečnou čtyřkou našich mušketýrek. Stav baráže 2:0. Do 1. ligy postupují Ledoborky.

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

celkem

Ledoborci

 1

 1

 1

2

 4

9

Kolibris 1

 1

1

 

2

Ihned po skončení začínají volat gratulanti. Ti kteří bohužel nemohli být osobně přítomni v hledišti, ale sledovali zápasy doma na internetu. Další se to dozvídají z smsek. Radost je obrovská a Katy objednává vítezné šampaňské. Ozývají se první sponzoři.

Tak takové to tedy bylo. Napínavé, nervózní, úžasné a Ledoborecké.

První ligo těš se. Ledoborky se tě nemohou dočkat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

GURU

(Káča, 22. 4. 2008 9:35)

Děkujeme za podporu všem, ale hlavně Čídovi, který byl naším opravdovým GURU, věřícím ve vítězství i když se nedařilo a skalním, stále jásajícím fanouškem, který neúnavně mával transparentem nebo věrnou fanynkou Jůlinkou. Díky ČÍDOOOOOO!!!!

chrouste děkujeme

(katy, 21. 4. 2008 21:40)

Chrouste děkuji a myslím, že děkuji za ostatní... krásný komentář :-)

Hvězdné Ledoborky

(Chroust, 21. 4. 2008 13:36)

Jelikož jsem nemohl být osobně přítomen, sledoval jsem nervy drásající soubouj on-line na internetu a držel palce jak jen to šlo. DÁMY NÁDHERA !!!!!! Jsem na Vás opravdu hrdý a všude se vytahuji, že také patřím k Ledoborcům :-))) (i když k mužské části). Nicméně máte u mne panáčka, moooooc GRATULUJI !!!