Jdi na obsah Jdi na menu
 


SKS nám svědčí

14. 11. 2008

Ve středu 12.11. sehráli naši borci další zápas ze série SKS. Tentokrát proti silnému Dion X se zkušeným Vítkem Nekovaříkem v čele.

Obavy o debakl se rozplynuly po třetím endu, kdy Ledoborci hrozili před posledním kamenem Dionu SEDMIČKOU! Skvělým přesným hodem však soupeři uhájili svoji výhodu jedničkou a utkání tam bylo stále vyrovnané.

Stav 4:4 trval i před posledním endem s nevýhodou Ledoborců. Očekávaná snadná jednička zkušených extraligistů však nepřišla a naopak agresivní hra našich barev slavila v závěru úspěch.

Vítězství 6:4 tak katapultovalo Ledoborce na favorita celého turnaje. Hráči se však drží při zemi.

"Turnaj je pro nás hlavně získávání zkušeností. Hrát proti takovým borcům, jakými jsou Šik, Hradec nebo Nekovařík je pro nás velká čest. O to víc, když s nimi hrajeme vyrovnané a divácky jistě zajímavé zápasy. Nicméně rozhodující budou až závěrečné zápasy play off a proto nechceme dělat nějaké ukvapené závěry". Řekl pro náš web jeden skromný Ledoborec.

Z důvodů různých turnajů a komerčních akcí má SKS neplánovanou přestávku. O výsledcích dlaších zápasů našich mužů Vás budeme samozřejmě informovat.

Olé