Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění 3

17. 12. 2007

  Třídenní zimní intenzivní soustředění si naplánovali Ledoborci již před sezónou. O víkendu 14-16.12. ho zrealizovali. Ve vysokohorském prostředí Velké Úpy na ně čekal náročný program, který měl 3 základní pilíře.

1. zhodnocení podzimní části sezóny

2. fyzické testy připravenosti na jarní část sezóny

3. stanovení smělých cílů na jarní část sezóny s výhledem na sezónu 2008-09

Od těchto pilířů se odvíjelo mnoho dalších neméně důležitých bodů, které bylo nutné splnit. Je zřejmé, že na zábavu nezbylo moc času. To se však nedalo nic dělat, protože řehole curlingového hráče, to není zábava. To je především tvrdá dřina.Obrazek

  S odstupem několika dní, kdy se tělo dostává opět do normálu lze konstatovat, že soustředění proběhlo velice úspěšně a všechny body programy byly beze zbytku splněny. Zbytky zbyly pouze v kuchyni, protože vyčerpávající program nedal Ledoborcům dostatek času všechny skvěle připravené pochutiny spořádat.

  Ledoborci jsou na jarní část sezóny skvěle připraveni. Výsledky všech testů to jen potvrzují. Po takovémto víkendu jsou všichni hráči opět o něco silnější a nutno říci, že pokud by ledoborci absolvovali ještě několik takovýchto soustředění, byli by bezkonkurenčně nejsilnějším týmem v lize.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář