Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabulka se selektuje

23. 2. 2009

Jelikož spuštění nového webu Ledoborců je již na spadnutí, tak komentář k právě uplynulému hernímu víkendu jen ve stručnosti.

Tabulka 2.ligy mužů se po dalších třech odehranýcj utkáním začíná selektovat na pětici vyrovnaných týmů, které budou bojovat o postup a trojici, která bude bojovat o udržení v elitní druhé lize.

Ledoborci 1 jsou po třech vítězstvích na průběžném děleném druhém místě a mají tak velmi dobrou výchozí pozici pro další zápasy. Ty určitě rozhodnou o tom, který tým je nejlépe připraven na nervózní vzájemné zápasy adeptů postupu. Naši borci se právě utkají s týmy Kolibris 3 (1.) Dion RM (2-3.) Kolibris 5 (4.). Pokud by v těchto utkáních uspěli, postup do 1.ligy by jim již neměl uniknout. Pro informaci do konce ligy schází celkem 5 zápasů. V posledních dvou zápasech pak ledoborci narazí na nebezpečné Brno-východ (ačkoliv v tabulce nejsou zatím na špici, mají k dobru dva dohrávané záapsy) a Klub z Viktorky, kteří budou zuby nehty bojovat o udržení.

Podtrženo sečteno, nic lepšího si naši hráči na závěr sezóny nemohli přát. Držme jim tedy palce ze všech sil... :).

Výsledky z uplynulého víkendu.

Ledborci 1 : Klub z Viktorky  9:7

Po nevydařeném začátku (0:5) skvěle takticky zvládnutá druhá polovina utkání.

Ledoborci 1: Dion 1   9:0 (kontumačně)

Dion 1 má problémy s týmem a s největší pravděpodobností obsadí poslední místo v lize.

Ledoborci 1 : Demion   9:6

S přehledem hrané utkání pokazilo několik chyb v závěru a vynucení si extraendu v něm naši borci nedali soupeřům šanci a trojkou zúročili svojí převahu.

Ledoborci 2 hráli dvě těžká utkání s favority 3.ligy. Jejich hra jde neustále nahoru a  jak Zlatá Praha 2, tak Zbraslav A museli o výsledek bojovat ze všech sil.

Ledoborci 2 : Zlatá Praha 2   3:9

Naši borci překvapili ve druhém endu dvojkou a ujali se tak vedení 2:1. To donutilo soupeře vydat ze sebe veškerý um a síly, aby utkání dotáhli do vítězného konce.

Ledoborci 2 : Zbraslav A  5:6

Vedení 5:4 před posledním endem slibovalo první výhru v letošní sezóně. Dva skvělé hody skipa soupeřů však dosavadní převahu v kruzích Ledoborců smazal a strhnul tak vítězství na svojí stranu.

Další zápasy se hrají 7-8.března. Přijďte se podívat, bude se na co koukat.