Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak jak je známe

20. 3. 2008

10 zápasů, 5 vítězství. To je bilance tří Ledoboreckých týmů během uplynulých víkendových mistráků.

Ženy - 3 vítězství, 1 porážka

Ledoborky si postupně poradily s Dion TP, RPK a Aritma 5. Paradoxně největší starosti měly s papírově nejslabším soupeřem, ale drtivým závěrem to zvládli na jedničku. Rozhodující zápas sehrála děvčata v neděli večer a to proti ambiciózní Bratislavě. Byl to boj o první místo v tabulce, který na svou stranu v závěru zvrátily slovenské hráčky. Ledoborky jsou v průběžné tabulce třetí a stále ještě neztrácejí naději na boje o postup do 1. ligy. Stačí vyhrát poslední dva zápasy. Nejprve s Kladnem a potom ten nejvíce důležitý, s Toxicem, prozatimním lídrem soutěže.

Muži 1 - 2 vítězství, 1 porážka

Ledoborci 1 utekli prozatím hrobníkovi z lopaty. Dvě sobotní vítězství nad Dionem 1 a Kolibrisem 3 jim zajistilo dobrou výchozí pozici před nedělním zápasem s lídrem 2.ligy, týmem Zlatá Praha 3. Vítězství by lim zajistilo jistou účast ve 2.lize pro příští sezónu, porážka pouze za předpokladu, že Demioni porazí Brno-východ. ObrazekBohužel se ani jedno nestalo. Ledoborci prohráli, i když velice těsně a Demioni dostali od Brňáků hroznou nakládačku. Pro udržení ve 2.lize musí tudíž naši muži porazit v tie breakovém zápase právě rozjeté Brno a pokud se jim to nepodaří, čeká je barážová série se druhým týmem 2.ligy B. Teprve dvě porážky v této sérii by sesadilo sympatické borce do nižší soutěže. 

Muži 2 - 0 vítězství, 3 porážky

Další kroky ke zlepšení předvedli Ledoborci 2 na ledě během jejich tří střetnutí. Nejprve až do posledního kamene trápili velmi dobrou Zbraslav a pak v neděli nestačili na Klub z Viktorky (lídr soutěže) a Kamenný Újezd, který však v sobotu nehrál a měl znatelně více sil. Kluci se však prali o každý kámen a jistě je nutné s nimi do budoucna počítat.

Smutnou zprávou na závěr je, že klubový fotograf vystřílel svůj prach na soustředí v GaPa a během herního víkendu nezrobil jedinou fotku. Takže dnes jen text a ilustrační fotografie.. :)