Jdi na obsah Jdi na menu
 


V GaPa

29. 2. 2008

O víkendu 23.-24.2. byli muži A v Garmish Partenkirchenu na mezinárodním turnaji. Chtěli nasbírat zkušenosti, zahrát si na neznámém ledě s neznámými hráči a stmelit kolektiv.

Cesta proběhla nad očekávání dobře. Zpomalily jí snad jen 3 pumpy a Tesco v Plzni. O výtečné salámové bagetě se zmiňovat raději nebudu.

ObrazekJeště v pátek měli borci naplánován přátelský zápas s týmem Europartners. První vyhrání však vyhnalo z kapes Ledoborců jistotu pro ostrý start do turnaje. Dvě sobotní porážky 5:7 nepotěšily, i když druhá porážka byla od německé jun. reprezentace kdy před posledním endem ještě vedli naši 5:4.

Smutek z těchto porážek si kompenzovali hráči různě. Někteří vše fotografovali, ostatní hráli Texas Hold´em o plastové vagóny. Rozbor uplynulých zápasů a příprava taktiky do nedělních, rozhodujících matchů přerušilo až rozplynutí rosy z Tullamoru.

V nedělním ranním zápase Ledoborci deklasovali mladé Europartners 7:6 a poté si zopakovali vítězství se staršími Europartners 5:3. Bohužel to nestačilo na finálovou šestku, která jim utekla o jeden end. Alespoň byli brzo doma.Obrazek

Všichni hráči zhodnotili účast za velice přínosnou jak s osobního hlediska, tak i z pohledu světového curlingu, protože to co se v GaPa dělo, to svět ještě neviděl.. :).

Mrkněte na pár povedených fotek v galerii.