Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend plný radosti

26. 11. 2007

Druhý a závěrečný hrací víkend podzimní části 2.ligy mužů i žen přinesl velmi zajímavé souboje a hlavně hodně radosti pro Ledoborce.

ObrazekŽeny potvrdily formu z prvního turnaje a zajistili si výhodnou pozici pro jarní boje o postup do 1.ligy. Nejprve nestačili na skvěle finišující děvčata z Bratislavy, ale pak s přehledem udolali zářijové překvapení ze Zbraslavi a v taktické střílečce přehráli i nepříjemnou Aritmu 4. V neděli pozdě večer jim toxické Polky vrátily porážku z prvního turnaje a tak si Ledoborky připsaly 2 vítězství a 2 porážky. V celkovém součtu obou turnajů skončily na třetím místě. No, není to nádhera? A hlavně....kdo to čekal?

Obrazek

Muži 2  měli v prvním kole velice silné a po postupu toužící curlery z Dion RM. jeden vyhraný end je jistě dobrou útěchou na nelichotivé skóre. ObrazekV druhém utkání proti Dion 1 již Ledoborci ukázali, že jejich úrověň neustále stoupá a nepustili soupeře k žádným větším akcím. skóre narůstalo jen pozvolna a poslední end si připsali na svůj štít i naši borci v černém. Odvetou za smolnou remízu z prvního turnaje měl být souboj s Kamenným Újezdem. A také byl. Kdo neviděl neuvěří a Ledoborci 2 si připsali první oficiální vítězství z mistrovského zápasu. Poslední utkání trápili naši muži až do posledního kamene Zbraslav M (ta má skalp i Kolibrisu 5). Ten však zahrál skip soupeře skvěle a tak obsadili Ledoborci 2 celkové 13.místo.

Na závěr je nutné konstatovat, že se máme v lednu na co těšit. Ženy mají jednoznačně na postup a jak je známe, nechají na ledě všechno. Muži 1 budou bojovat ve 2.lize s opravdu těžkými kalibry. A muži 2 rozhodně nebudou ve 3.lize outsidery. to už mají dávno za sebou.

Tak krásné svátky a Loituma OLÉÉ. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář